ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΧΟΚΕΫ 2011

Κατηγορίας OUTDOOR ΑΝΔΡΩΝ

 

 

Ημερομηνία & Ωρα

ΗΜΕΡΑ & ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΟΜΑΔΑ

ΟΜΑΔΑ

Αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟ/ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΩΔΙΚΟΣ

13/03/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

 

 

 

 

11:00

ΑΝΔΡΩΝ

Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ

Α.Ο.Χ. ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Α0111

12:30

ΑΝΔΡΩΝ

Α.Ο.Χ. ΑΝΑΒΡΥΤΑ

Ο.Χ. ΑΘΗΝΑΙΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Α0211

14:00

ΑΝΔΡΩΝ

Α.Ο.Χ. ΥΜΗΤΤΟΣ

Α.Ο.Χ. ΝΑΠΑΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Α0311

15:30

ΑΝΔΡΩΝ

Α.Π.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Α.Σ.ΣΣΧΟ.Π.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Α0411

20/03/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

 

 

 

 

11:00

ΑΝΔΡΩΝ

Α.Ο.Χ. ΥΜΗΤΤΟΣ

Α.Π.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Α0511

12:30

ΑΝΔΡΩΝ

Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ

Α.Ο.Χ. ΑΝΑΒΡΥΤΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Α0611

14:00

ΑΝΔΡΩΝ

Ο.Χ. ΑΘΗΝΑΙΩΝ

Α.Ο.Χ. ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Α0711

15:30

ΑΝΔΡΩΝ

Α.Ο.Χ. ΝΑΠΑΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

Α.Σ.ΣΧΟ.Π.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Α0811

27/03/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

 

 

 

 

11:00

ΑΝΔΡΩΝ

Α.Ο.Χ. ΑΝΑΒΡΥΤΑ

Α.Ο.Χ. ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Α0911

12:30

ΑΝΔΡΩΝ

Α.Π.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Α.Ο.Χ. ΝΑΠΑΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Α1011

14:00

ΑΝΔΡΩΝ

Α.Ο.Χ. ΥΜΗΤΤΟΣ

Α.Σ.ΣΧΟ.Π.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Α1111

17:00

ΑΝΔΡΩΝ

Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ

Ο.Χ. ΑΘΗΝΑΙΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Α1211

03/04/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

 

 

 

 

11:00

ΑΝΔΡΩΝ

Ο.Χ. ΑΘΗΝΑΙΩΝ

Α.Σ.ΣΧΟ.Π.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Α1311

12:30

ΑΝΔΡΩΝ

Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ

Α.Ο.Χ. ΥΜΗΤΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Α1411

14:00

ΑΝΔΡΩΝ

Α.Ο.Χ. ΑΝΑΒΡΥΤΑ

Α.Π.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Α1511

17:00

ΑΝΔΡΩΝ

Α.Ο.Χ. ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑΣ

Α.Ο.Χ. ΝΑΠΑΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Α1611

10/04/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

 

 

 

 

11:00

ΑΝΔΡΩΝ

Α.Ο.Χ. ΑΝΑΒΡΥΤΑ

Α.Ο.Χ. ΝΑΠΑΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Α1711

12:30

ΑΝΔΡΩΝ

Ο.Χ. ΑΘΗΝΑΙΩΝ

Α.Ο.Χ. ΥΜΗΤΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Α1811

14:00

ΑΝΔΡΩΝ

Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ

Α.Σ.ΣΧΟ.Π.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Α1911

17:00

ΑΝΔΡΩΝ

Α.Ο.Χ. ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑΣ

Α.Π.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Α2011

17/04/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

 

 

 

 

11:00

ΑΝΔΡΩΝ

Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ

Α.Ο.Χ. ΝΑΠΑΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Α2111

12:30

ΑΝΔΡΩΝ

Ο.Χ. ΑΘΗΝΑΙΩΝ

Α.Π.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Α2211

14:00

ΑΝΔΡΩΝ

Α.Ο.Χ. ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑΣ

Α.Ο.Χ. ΥΜΗΤΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Α2311

17:00

ΑΝΔΡΩΝ

Α.Ο.Χ. ΑΝΑΒΡΥΤΑ

Α.Σ.ΣΧΟ.Π.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Α2411

08/05/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

 

 

 

 

11:00

ΑΝΔΡΩΝ

Α.Ο.Χ. ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑΣ

Α.Σ.ΣΧΟ.Π.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Α2511

12:30

ΑΝΔΡΩΝ

Α.Ο.Χ. ΑΝΑΒΡΥΤΑ

Α.Ο.Χ. ΥΜΗΤΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Α2611

14:00

ΑΝΔΡΩΝ

Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ

Α.Π.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Α2711

15:30

ΑΝΔΡΩΝ

Ο.Χ. ΑΘΗΝΑΙΩΝ

Α.Ο.Χ. ΝΑΠΑΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Α2811

Ο 1ος και ο 2ος και ο 3ος στην Βαθμολογία περνάνε αυτόματα στην ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ και καταλαμβάνουν τις θέσεις Α, Β και Γ αντίστοιχα.

Οι Νικητές των ομίλων του Άργους θα αγωνιστούν μεταξύ τους και βάση βαθμολογίας θα αναδειχθεί μία ομάδα η οποία θα αγωνιστεί με την 4η ομάδα του ομίλου της Αθήνας.

Ο Νικητής του αγώνα θα καταλάβει την θέση Δ στην τελική φάση σύμφωνα με την διαδικασία πρόκρισης που αναγράφεται στο πρακτικό της κλήρωσης των αγώνων.

 

 

14/05/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

 

 

 

 

 

17:00

ΑΝΔΡΩΝ

ΝΙΚΗΤΗΣ ΟΜΙΛΩΝ ΑΡΓΟΥΣ

4ΟΣ ΟΜΙΛΟΥ ΑΘΗΝΑΣ

 

 

Α5011

15/05/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

 

 

 

 

13:00

ΑΝΔΡΩΝ

Α

Δ

Τ.Φ. 1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Α5111

15:00

ΑΝΔΡΩΝ

Β

Γ

Τ.Φ. 2

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Α5211

22/05/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

 

 

 

 

13:00

ΑΝΔΡΩΝ

Ηττημένος αγώνα Α-Δ

Ηττημένος αγώνα  Β-Γ

Τ.Φ. για 3η – 4η θέση

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Α5311

15:00

ΑΝΔΡΩΝ

Νικητής αγώνα Α-Δ

Νικητής αγώνα Β-Γ

1ος αγώνας best of three

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Α5411

29/05/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

 

 

 

 

15:30

ΑΝΔΡΩΝ

Νικητής αγώνα Α-Δ

Νικητής αγώνα Β-Γ

2ος αγώνας best of three

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Α5511

5/06/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΕΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΞΕΙ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΤΟΥΣ 2 ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ

 

 

 

 

18:30

ΑΝΔΡΩΝ

Νικητής αγώνα Α-Δ

Νικητής αγώνα Β-Γ

3ος αγώνας best of three

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Α5611

 

 

Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΓΟΥΣ

 

20/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

 

 

 

 

9:00

ΑΝΔΡΩΝ

Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Α.Π.Σ. ΑΡΤΕΜΗΣ

ΧΑΛΕΠΑ

Α2911

10:30

ΑΝΔΡΩΝ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

Ι.Φ.Σ.Α. «2001»

ΧΑΛΕΠΑ

Α3011

27/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

 

 

ΧΑΛΕΠΑ

 

9:00

ΑΝΔΡΩΝ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΧΑΛΕΠΑ

Α3511

10:30

ΑΝΔΡΩΝ

Ι.Φ.Σ.Α. «2001»

Α.Π.Σ. ΑΡΤΕΜΗΣ

ΧΑΛΕΠΑ

Α3611

3/4/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

 

 

ΧΑΛΕΠΑ

 

9:00

ΑΝΔΡΩΝ

Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Ι.Φ.Σ.Α. «2001»

ΧΑΛΕΠΑ

Α4111

10:30

ΑΝΔΡΩΝ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

Α.Π.Σ. ΑΡΤΕΜΗΣ

ΧΑΛΕΠΑ

Α4211

 

 

Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΓΟΥΣ

 

20/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

 

 

 

 

12:00

ΑΝΔΡΩΝ

Σ.Δ.Υ.Α.Α.

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ

ΧΑΛΕΠΑ

Α3111

13:30

ΑΝΔΡΩΝ

Α.Γ.Σ. ΣΤΕΡΝΑΣ

Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ

ΧΑΛΕΠΑ

Α3211

27/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

 

 

ΧΑΛΕΠΑ

 

12:00

ΑΝΔΡΩΝ

Α.Γ.Σ. ΣΤΕΡΝΑΣ

Σ.Δ.Υ.Α.Α.

ΧΑΛΕΠΑ

Α3711

13:30

ΑΝΔΡΩΝ

Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ

ΧΑΛΕΠΑ

Α3811

3/4/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

 

 

ΧΑΛΕΠΑ

 

12:00

ΑΝΔΡΩΝ

Σ.Δ.Υ.Α.Α.

Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ

ΧΑΛΕΠΑ

Α4311

13:30

ΑΝΔΡΩΝ

Α.Γ.Σ. ΣΤΕΡΝΑΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ

ΧΑΛΕΠΑ

Α4411

 

 

Γ ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΓΟΥΣ

 

20/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

 

 

 

 

15:00

ΑΝΔΡΩΝ

ΑΣΣΑ  ΑΡΙΖΟΝΑ

Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΧΑΛΕΠΑ

Α3311

16:30

ΑΝΔΡΩΝ

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ

ΧΑΛΕΠΑ

Α3411

27/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

 

 

ΧΑΛΕΠΑ

 

15:00

ΑΝΔΡΩΝ

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

ΑΣΣΑ  ΑΡΙΖΟΝΑ

ΧΑΛΕΠΑ

Α3911

16:30

ΑΝΔΡΩΝ

Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ

Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΧΑΛΕΠΑ

Α4011

3/4/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

 

 

ΧΑΛΕΠΑ

 

15:00

ΑΝΔΡΩΝ

ΑΣΣΑ  ΑΡΙΖΟΝΑ

Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ

ΧΑΛΕΠΑ

Α4511

16:30

ΑΝΔΡΩΝ

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΧΑΛΕΠΑ

Α4611

 

 

Οι πρώτοι των ομίλων του Άργους αγωνίζονται μεταξύ τους και ο τελικός νικητής θα αγωνιστεί με τον 4ο βαθμολογικά σύλλογο του ομίλου της Αθήνας. Ο νικητής του αγώνα καταλαμβάνει την θέση Δ της τελικής φάσης.

 

 

9/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

 

 

 

 

12:00

ΑΝΔΡΩΝ

1ος  Α ομίλου

1ο Β Ομίλου

 

ΧΑΛΕΠΑ

Α4711

10/4/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

 

 

 

10:30

ΑΝΔΡΩΝ

1ος Α ομίλου

1ος Γ Ομίλου

 

ΧΑΛΕΠΑ

Α4811

12:00

ΑΝΔΡΩΝ

1ος Β Ομίλου

1ος Γ Ομίλου

 

ΧΑΛΕΠΑ

Α4911

 

  

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΧΟΚΕΪ 2011

Κατηγορίας OUTDOOR ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

Ημερομηνία & Ωρα

ΗΜΕΡΑ & ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΟΜΑΔΑ

ΟΜΑΔΑ

Αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟ/ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΩΔΙΚΟΣ

13/03/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

 

Α’ γύρος

 

 

17:00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α.Π.Σ.Β. Ο ΑΓ. ΛΑΖΑΡΟΣ

Α.Σ. ΔΕΡΒΕΝΟΧΩΡΙΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Γ0111

18:30

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α.Ο.Χ ΥΜΗΤΤΟΣ

Ο.Χ. ΑΘΗΝΑΙΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Γ0211

20/03/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

 

 

 

 

17:00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α.Ο.Χ ΥΜΗΤΤΟΣ

Α.Π.Σ.Β. Ο ΑΓ. ΛΑΖΑΡΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Γ0311

18:30

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Ο.Χ. ΑΘΗΝΑΙΩΝ

Α.Π.Σ ΔΙΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Γ0411

27/03/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

 

 

 

 

15:30

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α.Π.Σ ΔΙΑΣ

Α.Σ. ΔΕΡΒΕΝΟΧΩΡΙΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Γ0511

18:30

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α.Π.Σ.Β. Ο ΑΓ. ΛΑΖΑΡΟΣ

Ο.Χ. ΑΘΗΝΑΙΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Γ0611

03/04/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

 

 

 

 

15:30

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α.Σ. ΔΕΡΒΕΝΟΧΩΡΙΩΝ

Α.Ο.Χ. ΥΜΗΤΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Γ0711

18:30

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α.Π.Σ.Β. Ο ΑΓ. ΛΑΖΑΡΟΣ

Α.Π.Σ ΔΙΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Γ0811

10/04/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

 

 

 

 

15:30

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Ο.Χ. ΑΘΗΝΑΙΩΝ

Α.Σ. ΔΕΡΒΕΝΟΧΩΡΙΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Γ0911

18:30

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ

Α.Ο.Χ. ΥΜΗΤΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Γ1011

17/04/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

 

Β’ Γύρος

 

 

15:30

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α.Σ. ΔΕΡΒΕΝΟΧΩΡΙΩΝ

Α.Π.Σ.Β. Ο ΑΓ. ΛΑΖΑΡΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Γ1111

18:30

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Ο.Χ. ΑΘΗΝΑΙΩΝ

Α.Ο.Χ ΥΜΗΤΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Γ1211

8/05/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

 

 

 

 

17:00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α.Π.Σ.Β. Ο ΑΓ. ΛΑΖΑΡΟΣ

Α.Ο.Χ ΥΜΗΤΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Γ1311

18:30

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α.Π.Σ ΔΙΑΣ

Ο.Χ. ΑΘΗΝΑΙΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Γ1411

15/05/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

 

 

 

 

17:00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α.Σ. ΔΕΡΒΕΝΟΧΩΡΙΩΝ

Α.Π.Σ ΔΙΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Γ1511

18:30

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Ο.Χ. ΑΘΗΝΑΙΩΝ

Α.Π.Σ.Β. Ο ΑΓ. ΛΑΖΑΡΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Γ1611

22/05/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

 

 

 

 

17:00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α.Ο.Χ. ΥΜΗΤΤΟΣ

Α.Σ. ΔΕΡΒΕΝΟΧΩΡΙΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Γ1711

18:30

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α.Π.Σ ΔΙΑΣ

Α.Π.Σ.Β. Ο ΑΓ. ΛΑΖΑΡΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Γ1811

29/05/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

 

 

 

 

17:00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α.Σ. ΔΕΡΒΕΝΟΧΩΡΙΩΝ

Ο.Χ. ΑΘΗΝΑΙΩΝ

10η

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Γ1911

18:30

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α.Ο.Χ. ΥΜΗΤΤΟΣ

Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ

10η

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Γ2011

 

Ο 1ος και ο 2ος  στην Βαθμολογία περνάνε αυτόματα στην ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ και καταλαμβάνουν τις θέσεις Α και Γ αντίστοιχα.

Οι Πρώτοι των ομίλων του Άργους θα αγωνιστούν μεταξύ τους και οι δύο πρώτοι θα καταλάβουν τις θέσεις Β κα Δ αντίστοιχα σύμφωνα με την διαδικασία πρόκρισης που αναγράφεται στο πρακτικό της κλήρωσης των αγώνων.

 

 

5/06/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

 

 

 

 

11:00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α

Δ

Τ.Φ. 1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Γ6011

13:00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Β

Γ

Τ.Φ. 2

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Γ6111

15:00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Ηττημένος αγώνα Α-Δ

Ηττημένος αγώνα  Β-Γ

Τ.Φ. για 3η – 4η θέση

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Γ6211

17:00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Νικητής αγώνα Α-Δ

Νικητής αγώνα Β-Γ

1ος αγώνας best of three

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Γ6311

19/06/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

 

 

 

 

18:30

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Νικητής αγώνα Α-Δ

Νικητής αγώνα Β-Γ

2ος αγώνας best of three

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Γ6411

26/06/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΕΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΞΕΙ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΤΟΥΣ 2 ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ

 

 

 

 

18:30

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Νικητής αγώνα Α-Δ

Νικητής αγώνα Β-Γ

3ος αγώνας best of three

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Γ6511

 

 

  

Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΓΟΥΣ

 

19/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

 

Α Γύρος

 

 

9:00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΧΑΛΕΠΑ

Γ2111

10:30

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α.Π.Σ. ΑΡΤΕΜΗΣ

Ι.Φ.Σ.Α. «2001»

ΧΑΛΕΠΑ

Γ2211

26/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

 

 

 

 

9:00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α.Π.Σ. ΑΡΤΕΜΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

ΧΑΛΕΠΑ

Γ2311

10:30

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Ι.Φ.Σ.Α. «2001»

Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΧΑΛΕΠΑ

Γ2411

2/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

 

 

 

 

9:00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

Ι.Φ.Σ.Α. «2001»

ΧΑΛΕΠΑ

Γ2511

10:30

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α.Π.Σ. ΑΡΤΕΜΗΣ

Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΧΑΛΕΠΑ

Γ2611

 

 

Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΓΟΥΣ

 

19/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

 

Α’ Γύρος

 

 

12:00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ

Α.Γ.Σ. ΣΤΕΡΝΑΣ

ΧΑΛΕΠΑ

Γ2711

20/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

 

 

 

9:00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ

Σ.Δ.Υ.Α.Α.

ΧΑΛΕΠΑ

Γ2811

26/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

 

 

 

 

 

12:00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ

ΧΑΛΕΠΑ

Γ2911

27/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

 

 

 

9:00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Σ.Δ.Υ.Α.Α.

Α.Γ.Σ. ΣΤΕΡΝΑΣ

ΧΑΛΕΠΑ

Γ3011

2/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

 

 

 

 

12:00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ

Σ.Δ.Υ.Α.Α.

ΧΑΛΕΠΑ

Γ3111

3/4/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

 

 

 

9:00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ

Α.Γ.Σ. ΣΤΕΡΝΑΣ

ΧΑΛΕΠΑ

Γ3211

 

 

 

 

 

Γ ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΓΟΥΣ

 

20/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

 

Α Γύρος

 

 

10:30

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ

Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ

ΧΑΛΕΠΑ

Γ3311

12:00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΣΣΑ  ΑΡΙΖΟΝΑ

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

ΧΑΛΕΠΑ

Γ3411

27/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

 

 

 

 

10:30

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΣΣΑ  ΑΡΙΖΟΝΑ

Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΧΑΛΕΠΑ

Γ3511

12:00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ

ΧΑΛΕΠΑ

Γ3611

3/4/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

 

 

 

 

10:30

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

ΧΑΛΕΠΑ

Γ3711

12:00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΣΣΑ  ΑΡΙΖΟΝΑ

Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ

ΧΑΛΕΠΑ

Γ3811

 

 

Οι πρώτοι των ομίλων του Άργους αγωνίζονται μεταξύ τους και οι δύο πρώτοι που θα προκύψουν καταλαμβάνουν τις θέσεις Β και Δ της τελικής φάσης 

 

9/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

 

 

 

 

9:00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1ος  Α ομίλου

1ο Β Ομίλου

 

ΧΑΛΕΠΑ

Γ5711

10:30

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1ος Α ομίλου

1ος Γ Ομίλου

 

ΧΑΛΕΠΑ

Γ5811

10/4/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

 

 

 

9:00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1ος Β Ομίλου

1ος Γ Ομίλου

 

ΧΑΛΕΠΑ

Γ5911

 

  

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΧΟΚΕΪ 2011

Κατηγορίας OUTDOOR ΕΦΗΒΩΝ

 

Ημερομηνία & Ωρα

ΗΜΕΡΑ & ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΟΜΑΔΑ

ΟΜΑΔΑ

Αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟ/ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΩΔΙΚΟΣ

12/03/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

 

Α’ γύρος

 

 

17:00

ΕΦΗΒΩΝ

Α.Π.Σ. ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ

Α.Σ.ΣΧΟ.Π.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Ε0111

18:30

ΕΦΗΒΩΝ

Α.Ο.Χ ΥΜΗΤΤΟΣ

Α.Π.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Ε0211

19/03/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

 

 

 

 

17:00

ΕΦΗΒΩΝ

Α.Ο.Χ ΥΜΗΤΤΟΣ

Α.Π.Σ. ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Ε0311

18:30

ΕΦΗΒΩΝ

Α.Π.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Α.Σ.ΣΧΟ.Π.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Ε0411

26/03/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

 

 

 

 

17:00

ΕΦΗΒΩΝ

Α.Π.Σ. ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ

Α.Π.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Ε0511

18:30

ΕΦΗΒΩΝ

Α.Ο.Χ. ΥΜΗΤΤΟΣ

Α.Σ.ΣΧΟ.Π

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Ε0611

2/04/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

 

Β’ γύρος

 

 

17:00

ΕΦΗΒΩΝ

Α.Σ.ΣΧΟ.Π.

Α.Π.Σ. ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Ε0711

18:30

ΕΦΗΒΩΝ

Α.Π.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Α.Ο.Χ ΥΜΗΤΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Ε0811

9/04/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

 

 

 

 

17:00

ΕΦΗΒΩΝ

Α.Π.Σ. ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ

Α.Ο.Χ ΥΜΗΤΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Ε0911

18:30

ΕΦΗΒΩΝ

Α.Σ.ΣΧΟ.Π.

Α.Π.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Ε1011

17/04/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

 

 

 

 

17:00

ΕΦΗΒΩΝ

Α.Π.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Α.Π.Σ. ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Ε1111

18:30

ΕΦΗΒΩΝ

Α.Σ.ΣΧΟ.Π

Α.Ο.Χ. ΥΜΗΤΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Ε1211

 

Ο 1ος και ο 2ος  στην Βαθμολογία περνάνε αυτόματα στην ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ και καταλαμβάνουν τις θέσεις Α και Γ αντίστοιχα.

Οι Πρώτοι των ομίλων του Άργους θα αγωνιστούν μεταξύ τους και οι δύο πρώτοι θα καταλάβουν τις θέσεις Β κα Δ αντίστοιχα σύμφωνα με την διαδικασία πρόκρισης που αναγράφεται στο πρακτικό της κλήρωσης των αγώνων.

 

 

7/05/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

 

 

 

 

 

17:00

ΕΦΗΒΩΝ

Α

Δ

Τ.Φ. 1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Ε5211

18:30

ΕΦΗΒΩΝ

Β

Γ

Τ.Φ. 2

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Ε5311

14/05/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

 

 

 

 

 

17:00

ΕΦΗΒΩΝ

Ηττημένος αγώνα Α-Δ

Ηττημένος αγώνα  Β-Γ

Τ.Φ. για 3η – 4η θέση

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Ε5411

18:30

ΕΦΗΒΩΝ

Νικητής αγώνα Α-Δ

Νικητής αγώνα Β-Γ

1ος αγώνας best of three

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Ε5511

21/05/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

 

 

 

 

 

17:00

ΕΦΗΒΩΝ

Νικητής αγώνα Α-Δ

Νικητής αγώνα Β-Γ

2ος αγώνας best of three

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Ε5611

28/05/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΕΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΞΕΙ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΤΟΥΣ 2 ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ

 

 

 

 

17:00

ΕΦΗΒΩΝ

Νικητής αγώνα Α-Δ

Νικητής αγώνα Β-Γ

3ος αγώνας best of three

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Ε5711

 

 

 

Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΓΟΥΣ

 

19/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

 

A Γύρος

 

 

9:00

ΕΦΗΒΩΝ

Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ

Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΧΑΛΕΠΑ

Ε1311

10:30

ΕΦΗΒΩΝ

 

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ

Ι.Φ.Σ.Α. «2001»

ΧΑΛΕΠΑ

Ε1411

26/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

 

 

 

 

9:00

ΕΦΗΒΩΝ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ

Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ

ΧΑΛΕΠΑ

Ε1511

10:30

ΕΦΗΒΩΝ

Ι.Φ.Σ.Α. «2001»

Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΧΑΛΕΠΑ

Ε1611

2/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

 

 

 

 

9:00

ΕΦΗΒΩΝ

Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ

Ι.Φ.Σ.Α. «2001»

ΧΑΛΕΠΑ

Ε1711

10:30

ΕΦΗΒΩΝ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ

Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΧΑΛΕΠΑ

Ε1811

 

 

Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΓΟΥΣ

 

19/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

 

Α’ Γύρος

 

 

12:00

ΕΦΗΒΩΝ

ΑΣΣΑ  ΑΡΙΖΟΝΑ

Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΧΑΛΕΠΑ

Ε2511

13:30

ΕΦΗΒΩΝ

Α.Π.Σ. ΑΡΤΕΜΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

ΧΑΛΕΠΑ

Ε2611

26/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

 

 

 

 

 

12:00

ΕΦΗΒΩΝ

Α.Π.Σ .ΑΡΤΕΜΗΣ

ΑΣΣΑ ΑΡΙΖΟΝΑ

ΧΑΛΕΠΑ

Ε2711

13:30

ΕΦΗΒΩΝ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΧΑΛΕΠΑ

Ε2811

2/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

 

 

 

 

 

12:00

ΕΦΗΒΩΝ

ΑΣΣΑ ΑΡΙΖΟΝΑ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

ΧΑΛΕΠΑ

Ε2911

13:30

ΕΦΗΒΩΝ

Α.Π.Σ .ΑΡΤΕΜΗΣ

Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΧΑΛΕΠΑ

Ε3011

 

 

Γ ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΓΟΥΣ

 

19/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

 

 

Α΄ Γύρος

 

 

15:00

ΕΦΗΒΩΝ

Σ.Δ.Υ.Α.Α.

Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ

ΧΑΛΕΠΑ

Ε3711

16:30

ΕΦΗΒΩΝ

Α.Γ.Σ. ΣΤΕΡΝΑΣ

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

ΧΑΛΕΠΑ

Ε3811

26/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

 

 

 

 

 

15:00

ΕΦΗΒΩΝ

Α.Γ.Σ. ΣΤΕΡΝΑΣ

Σ.Δ.Υ.Α.Α.

ΧΑΛΕΠΑ

Ε3911

16:30

ΕΦΗΒΩΝ

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ

ΧΑΛΕΠΑ

Ε4011

2/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

 

 

 

 

 

15:00

ΕΦΗΒΩΝ

Σ.Δ.Υ.Α.Α.

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

ΧΑΛΕΠΑ

Ε4111

16:30

ΕΦΗΒΩΝ

Α.Γ.Σ. ΣΤΕΡΝΑΣ

Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ

ΧΑΛΕΠΑ

Ε4211

 

 

Οι πρώτοι των ομίλων του Άργους αγωνίζονται μεταξύ τους και οι δύο πρώτοι που θα προκύψουν καταλαμβάνουν τις θέσεις Β και Δ της τελικής φάσης 

 

9/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

 

 

 

 

 

9:00

ΕΦΗΒΩΝ

1ος  Α ομίλου

1ο Β Ομίλου

 

ΧΑΛΕΠΑ

Ε4911

10:30

ΕΦΗΒΩΝ

1ος Α ομίλου

1ος Γ Ομίλου

 

ΧΑΛΕΠΑ

Ε5011

10/4/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

 

 

 

9:00

ΕΦΗΒΩΝ

1ος Β Ομίλου

1ος Γ Ομίλου

 

ΧΑΛΕΠΑ

Ε5111